Курорти світу

Відгуки про погоду

Країна:
Місто:
Місяць:
Вероніка
Туреччина > Аланія ( Грудень 2023 )

Нещодавно прилетіли з Туреччини (зустрічали новий рік там). Звісно, ми знали, що особливо спекотно не буде. Вдень температура повітря була +20-22, увечері 17-19. Є невеликий вітер, але не суттєвий. Температура води 24. Вдень ми навіть могли позасмагати та купуватись, але ввечері доводилося утеплюватись. Ми брали із собою тонкі курточки, для нас цього було достатньо. Загалом відпочивати сміливо можна. Особливо тим, хто не терпить спеку.

Сергій
Італія > Сицилія ( Лютий 2023 )

Завжди мріяв побувати на Сицилії. Звичайно ж, як і багато хто дивився фільми про італійську мафію, а потім почав цікавитися історією Сицилії. Поїздка вийшла спонтанною, у лютому. В середньому температура трималася на рівні 17 градусів, що дуже комфортно для людини, яка все життя прожила в Росії. Дощів майже не було. Сильного вітру також. Днями гуляв вуличками Палермо та їздив на екскурсії.

Всім привіт. У травні 2023 р. вирішили з дружиною вирушити до екзотичної країни на відпочинок - Танзанію, курорт Занзібар. З місяцем ми швидше за все помилилися, т.к. у травні у них йдуть дуже сильні дощі, прямо якісь зливи. Але все ж таки ми знаходили час і позасмагати, і купуватися. У день температура на вулиці була прибл. 30 ° С, вода теж дуже тепла - бл. 28-29°С. Також ми вирушали в екскурсію вздовж берегів та островів, там дуже гарно. Загалом поїздка нам сподобалася, але краще туди їхати не у квітні та травні, коли там сезон дощів.

До Бодруму їздив у січні місяці. Не люблю холод, тому вирішив хоча б частину суворої російської зими провести там, де тепло. Температура у місті трималася на рівні 17 градусів. Іноді трохи більше, рідко менше 17 градусів. Це дуже зручна температура. Ні холодно, ні спекотно, прям те, що потрібно. Саме місто дуже красиве, хоч і невелике. Колись ще раз злітаю на відпочинок у Бодрум.

Данило
Італія > Неаполь ( Березень 2023 )

У Римі та Мілані я вже був. Хотілося відвідати третє за величиною італійське місто – Неаполь. Вийшло поїхати лише у березні, що не зовсім сезон. Але я не засмутився. Погода все одно комфортна. Загалом близько 17 градусів. Так, у майці не схожий, але в легкій кофті нормально. Дощі були, але лише 3-4 рази. Недооцінене місто. Знову хочу поблукати його вуличками і подивитися на пам'ятки.

Катерина
Росія > Москва ( Лютий 2023 )

Вирішили поїхати відпочити на кілька днів до Москви. Поїздка випала на другу половину лютого. Погода була морозна, кілька днів було сонячне. Але нас не засмутили похмурі дні та снігопади. Нам дуже сподобалося гуляти на Червоній площі та ВДНГ, бо любимо снігову та морозну зиму. Температура повітря була від -5 до - 10 градусів. Також відвідували екскурсії та виставки. Загалом усе сподобалося. Ми не встигли відвідати всі визначні пам'ятки столиці. Тому плануємо приїхати навесні, у травні, щоб насолодитися сонячними теплими днями, коли ще не дуже спекотно.

У березні погодні умови починають покращуватись: середня температура на Майорці становить 16 градусів тепла вдень і 5 градусів вночі. Кількість опадів зменшується порівняно із січнем чи лютим. Ви можете розраховувати на сім годин сонячного світла на день, і це чудовий час для прогулянки пляжем. Острів оживає, і краєвид, що починає зеленіти, виглядає дуже красиво. Середземне море все ще відносно прохолодне для купання (14℃), тому вирушаючи на Майорку в березні, найкраще зосередитися на знайомстві з культурою та природою острова.

Відпочивали родиною на острові Сардинія із 17 червня. Увесь відпочинок погода була тепла, в районі 24 ° C - 27 ° C, для мене найоптимальніша. Іноді температура сягала 30°C — 33°C, у ці дні ми з моря не вилазили. Морська вода дуже освіжала, звичайно, буває і тепліше, але й холодним Середземне море я не назвала б. Оглядали місцеві визначні пам'ятки, коли було не дуже спекотно. Вважаю, для червня дуже гарна погода, наш відпочинок удався.

Березень - не найкращий час для відпочинку у Бельгії. Досить хмарно і холодно. Провели тиждень – не застали жодного сонячного дня. Три дні – дощ, решта часу – хмари. Вдень було +5 – +8, але це на термометрі – відчувалося холодніше. Загалом навіть виходити на вулицю не хотілося – так і переміщалися, з готелю – до кафе, з кафе – до музею. Загалом любителям прогулянок варто вибрати інший час для відвідування Брюсселя.

Олексій
Туніс > Туніс ( Квітень 2023 )

Їздив відпочивати до Тунісу у квітні. Це ще до початку сезону, хоч уже досить тепло. Вдень середня температура близько 24 градусів. Вночі трохи менше, ніж днем. Щось близько 21 градуса. Виходить. що тепло цілий день. Але є один мінус, для купання все-таки ще прохолодно. Саме тому туристів зовсім мало. Впевнений, що для багатьох це буде величезним плюсом. У тому числі для мене при відвідуванні визначних пам'яток.

Сторінка: 44 з 47