Курорти світу

Погодні інформери для вашого сайту

Доступні інформери:

Погода на курортах зараз

Найпопулярніші інформери, які допоможуть вашим відвідувачам дізнатися про погоду на найближчий день на тому чи іншому курорті.

Інтерактивна карта погоди

Карта погоди це один з найбільш наочних інформерів для відображення інформації про погоду в будь-якому регіоні. Крім поточного стану погоди, карта може показувати температуру води в морі або ж усереднені дані про температуру повітря або води за будь-який місяць року.

Доступні типи карт: погода зараз, середня температура повітря по місяцях, температура води в морі сьогодні, температура води в морі по місяцях.

Погода на курортах по місяцях

Діаграми такого типу ідеально підходять для відображення даних про стан погоди протягом року. Маючи таку інформацію, набагато простіше визначитися з тим, в якому саме місяці найкраще планувати свою відпустку на даному курорті.

Доступні типи інформерів: температура повітря вдень і вночі, температура води в морі по місяцях, кількість опадів, кількість дощових днів, середня кількість сонячних годин за день.

Погода на курортах протягом місяця

Даний інформер відображає найбільш детальну інформацію про погоду в обраний місяць. Графік дозволяє побачити дані про температуру повітря і води в морі за кожен день протягом декількох останніх років.

Доступні типи графіків: температура повітря вдень і вночі, температура води в морі.