Кабо-Верде у вересні на карті погоди
• Дана карта погоди є повністю інтерактивною. Ви можете змінювати масштаб карти та переміщати видиму область карти щоб ознайомитись з іншими курортами.
Де краще відпочивати в Кабо-Верде у вересні?
Дана таблиця допоможе вам визначити, на яких курортах Кабо-Верде найтепліше у вересні, дізнатися де менше дощів і більше ясних днів. Хочете взнати де найтепліше море? Ми також надаємо інформацію про температуру води на морських курортах.
| Назва курорту | Температура повітря вдень / вночі |
Хмарність | Дощові дні (кількість опадів) | Температура води в море |
Сонячні години | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Боавішта
|
26.0°C | 24.6°C | 56.9% | - | 27.0°C | 6 год. 15 хв. |
Брава
|
23.2°C | 22.2°C | 59.2% | 2 дня (51.7 мм.) | 27.7°C | 5 год. 59 хв. |
Майу
|
25.8°C | 25.2°C | 64.6% | 1 день (21.0 мм.) | 27.5°C | 5 год. 19 хв. |
Прая
|
27.4°C | 25.2°C | 56.8% | 1 день (20.5 мм.) | 27.7°C | 6 год. 16 хв. |
Сал
|
25.9°C | 25.8°C | 65.0% | - | 26.9°C | 5 год. 16 хв. |
Сан-Вісенте
|
26.2°C | 24.7°C | 51.4% | - | 26.8°C | 6 год. 56 хв. |
Сан-Ніколау
|
25.3°C | 26.7°C | 68.1% | - | 26.9°C | 4 год. 53 хв. |
Сант'ягу
|
27.4°C | 25.2°C | 56.8% | 1 день (20.5 мм.) | 27.4°C | 6 год. 16 хв. |
Санта-Лусія
|
26.2°C | 24.7°C | 51.4% | - | 26.6°C | 6 год. 56 хв. |
Санту-Антал
|
26.2°C | 24.7°C | 51.4% | - | 26.9°C | 6 год. 56 хв. |
Фогу
|
23.2°C | 22.2°C | 59.2% | 2 дня (51.7 мм.) | 27.6°C | 5 год. 59 хв. |
* Сонячні години - показник, що відображає усереднену кількість годин за день, протягом яких прямі сонячні промені досягають поверхні землі. На даний показник впливають як довжина світлового дня, так і хмарність в денний час.
Погода в Кабо-Верде по сезонах року
Курорти Кабо-Верде:
Назва
°C



























